plen
   
Facebook Instagram

  BMW XMAS TIME 2023 r.

  W okresie grudniowy Goście Flaming Restaurant & Co. mieli okazje poznać elektryczne model BMW i7- nową ikonę stylu i technologii, oraz umówić się na jazdę testową.
  Perspektywiczne możliwości, radość z jazdy, wyjątkowy komfort podróżowania oraz cyfrowe doświadczenie na najwyższym poziomie. Pierwsza w historii marki elektryczna limuzyna BMW i7 stoi w centrum nowej interpretacji luksusowej, indywidualnej mobilności i rzuca jasne światło na zrównoważone myślenie o klasie premium.
   
  Samochody elektryczne to przyszłość motoryzacji. Wie to każdy kierowca, któremu bliskie jest zrównoważone myślenie o mobilności. Istnieje jeden model, który się wyróżnia: BMW i7 – pierwsza w historii marki elektryczna limuzyna – to połączenie bezkonkurencyjnego luksusu, ikonicznej radości z jazdy i niezapomnianych wrażeń napędzanych przez najnowocześniejsze technologie BMW i.
   
  Nowe BMW i7 już od pierwszej chwili robi wrażenie wyrazistym, ekskluzywnym wyglądem. Wzrok przyciągają wyprostowany przód pojazdu i nowa interpretacja charakterystycznych dla marki elementów stylistyki – podwójnych okrągłych reflektorów i atrapy chłodnicy. A także monolitycznie zaprojektowane powierzchnie, dyskretne i harmonijnie zwiększone wymiary oraz mocno wystająca część przednia. Wrażenie wzmacniają szyby boczne praktycznie zlicowane z niewidocznymi uszczelkami. Linia barkowa biegnąca od świateł dziennych do tylnych dzieli mocno naprężoną karoserię. Długie drzwi ułatwiają wygodne wsiadanie i wysiadanie. Komfort podróży gwarantują też zaprojektowane na nowo fotele. W porównaniu z poprzednimi modelami wyróżniają się szerszym siedziskiem, dużą możliwością regulacji za pomocą mechanizmów elektrycznych, ogrzewaniem oraz podparciem lędźwiowym w fotelach przednich. W połączeniu z opcjonalnymi fotelami wielofunkcyjnymi w pierwszym i drugim rzędzie oferowana jest aktywna wentylacja ze zoptymalizowanym chłodzeniem i funkcją masażu z dziewięcioma programam   
  Tarcza Finansowa 2.0